Skip links

Promocja

KARTY PODARUNKOWE

Proces zwrotu kosztów:

 1. Aby otrzymać zwrot na kartę podarunkową wskazanych przy ofercie kosztów musisz zaznaczyć w formularzu kontaktowych okienko : TAK JESTEM ZAINTERESOWANY ZWROTEM KWOTY WSKAZANEJ W OFERCIE KARTĄ PODARUNKOWĄ
 2. Wybierasz kartę podarunkową Leroy Merlin
 3. Kartę aktywujemy my po otrzymaniu od Producenta domu skanu Twojej faktury zakupu wraz z potwierdzeniem, że płatność została przez Ciebie uregulowana.
 4. Twoją kartę aktywujemy poprzez zasilenie jej na kwotę od 2 000 tys zł do 4 000 tys zł w zależności kwoty zwrotu jaka Ci przysługuje za zakup wybranego przez Ciebie domu prefabrykowanego lub modułowego (wartość zwrotu kosztów widnieje w ofercie przy każdym typie/wymiarze domu)
 5. Informację o dacie aktywacji otrzymujesz od nas w ciągu 24 godz od aktywacji droga mailową na adres wskazany w formularzu wraz z potwierdzeniem jej limitu kwotowego (salda)
 6. Karta zostanie wysłana na Twoje imię i nazwisko na wskazany adres w formularzu na stronie domy.wbudowie.pl w ciągu 3 dni roboczych od daty jej aktywacji
 7. Karta jest ważna 1 rok od daty Aktywacji, co oznacza, że Karta jest ważna i aktywna przez okres 12 (dwunastu) miesięcy od daty jej aktywacji w Sklepie dokonanej przez Domveo Sp.z o.o. (właściciela portalu www.domy.wbudowie.pl ), po upływie tego terminu karta jest nieważna, a niewykorzystana kwota (saldo Karty) przepada i nie podlega zwrotowi.
 8. Kartą podarunkową Leroy Merlin możesz zapłacić za dowolne zakupy w markecie Leroy Merlin
 9. Karty są kartami nieimiennymi, tylko i wyłącznie na okaziciela, co oznacza, że będą zrealizowanie każdoczesnemu jej Użytkownikowi.
 10. Wystarczy, że okażesz ją przy kasie, a suma do zapłaty zostanie odjęta z salda konta Twojej karty.Pozostała kwota jest zachowana i można ją wykorzystać w przyszłości do wyczerpania salda karty bez możliwości zwiększenia salda poprzez jej ponowne zasilenie
 11. Karta nie może być wymieniona na gotówkę, ani w całości ani w części.
 12. W razie zgubienia karty – wydanie duplikatu nie jest możliwe.
 13. Karte podarunkowe Leroy Merlin nie mogą być doładowywane
 14. Możesz podarować swoją kartę wybranej osobie
 15. W dowolnym momencie możesz sprawdzić stan karty podarunkowej Leroy Merlin w dowolnym markecie Leroy Merlin lub na stronie internetowej leroymerlin.pl  po podaniu numeru seryjnego karty i ekodu ukrytego pod zdrapką na rewersie karty w zakładce Karty Podarunkowe.
 16. Do kart Leroy Merlin I ma zastosowanie Regulamin znajdujący się na stronie : https://www.leroymerlin.pl/karta-podarunkowa.html
 17. Organizatorem promocji jest firma Domveo Sp. z o.o. ul. Zagnańska 20/1 25-524 Kielce tel.:  (41) 313 53 53. Wszystkie pytania należy kierować na adres: domy@wbudowie.pl.
Karta Leroymerlin